• +90 507 335 95 70

  • info@avrupaclinic.com

  • TR Lang
  • AR Lang
  • EN Lang

HİZMETLERİMİZ

SAÇ EKİMİ

Saç ekimi tedavisi, saçları dökülmüş, seyrelmiş, yanmış v.b. sıkıntılar yaşayan kişilerde, bu bölgelerde yeniden saç çıkışını sağlamak için yapılan cerrahi bir uygulamadır.

SAKAL EKİMİ

Sakal ve bıyıklarınız yüzünüze uygun olarak tasarlanır. Sakal Ekimi son teknoloji Choi Kalem tekniği ile gerçekleşir ve doğal görünümlü sakal ve bıyığa sahip olursunuz.

KAŞ EKİMİ

Bakışlarınıza anlam katmanın en kalıcı yolu kaş ekimidir. Kadın ve erkek farketmeksizin bir hastalık,kaza ya da kozmetiksel olarak istediğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlar.

RİNOPLASTİ

Rinoplasti, burna kalıcı şekil verme, burun şeklini değiştirme anlamını taşır. Burun iskeleti ve yumuşak dokularının şekillenerek yüze göre uyumlu hale getirilmesi ameliyatıdır.

DİŞ İMPLANT

İmplant Tedavisi Diş implantları ağızda eksik olan dişlerin yerine konması amacıyla, genellikle titanyum veya titanyum bileşiklerinden hazırlanan yapay diş kökleridir.

PLASTİK CERRAHİ

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi, vücut üzerindeki çeşitli yapıların yeniden yapılması, şekillendirilmesi ve her türlü estetik girişimi kapsayan cerrahi bir disiplindir.

Hızlı İletişim

Hoş Geldiniz